HarryPotter-Hayranları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daniel Radcliffe "Out" Dergisi röpörtaj - resimler...

Daniel Radcliffe "Out" Dergisi röpörtaj - resimler... Empty Daniel Radcliffe "Out" Dergisi röpörtaj - resimler...

Mesaj  Misafir Ptsi Ağus. 16, 2010 2:16 pm

Spoiler:

Resimler Spoiler'in içindedir...

Oyuncu Daniel Radcliffe, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları filmini bitirdikten kısa bir süre sonra, müzisyen Our Lady J. ile Out magazin için röportaj yaptı. Röportajda, Dan ve J. Potter filmlerindeki işinden, Broadway'e geri dönmekten, New York sevgisinden, LGBTQ halkından ve Dan'i sosyal hayatı hakkında konuştular.

DR : Çok iyiyim. Potter filmlerini tam olarak dün bitirdim.
OLJ: Gözlükleri almana izin verdiler mi ?
DR : Evet ! 7. filmden bir çift gözlüğüm var ve şu an bana küçük gelen 1. filmden bir çift gözlüğüm var.
OLJ: Eğer istersen, ben birkaç dedikoduyu açığa kavuşturmak istiyorum. Şu anda Harry Potter değilsin, değil mi ?
DR : Hayır, değilim.
OLJ: Ve bende Narcissa Malfoy'un vücüd bulmuş hali değilim, değil mi ?
DR :[Gülmeler] Hayır değilsin, bu şeylerin hiçbirinin doğru olmadını onaylayabilirim.
OLJ: Tamam. Peki. Geçen yıl da böyle bir şey yapmıştık ve websiteme " Harry Potter neye benziyor ?" diye soran birçok tuhaf mail geldi. Şaşırdım ve bir fikrim yok diye düşündüm.
DR : Bu tuhaf. Sanırım bu benim gerçekten Harry Potter olduğumu düşünenler ve yeterince adil olup ismimi öğrenmek için kendini yormayan insanların bir karışımı. Demek istediğim şey, uzun süre boyunca bir karakterle bütün haline geldiğinizde, takma ismin ortaya çıkması gayet doğal. Ama geçenlerde, daha çok benim gerçek ismimi kullanan insanları bulmak konusunda cesaretlendirildim.
OLJ: 2. Broadway şovun için New York'a geliyorsun, bu defa bir müzikal için ; How to Succeed in Business Without Really Trying.New York hakkında en çok sevdiğin şey nedir ?
DR : Şehrin tamamını seviyorum tabi ama Broadway diyebilirim. Broadway civarındaki insanlar sa, orada olan İngiliz aktörler tarafından sürekli konuşulan bir şey. Bunun iyi olduğunu düşünüyorsun. Nasıl çok farklı ya da çok daha iyi olabilir ki ? Çünkü onlar bunu ilginç yapıyor. Sonra New York'a geliyorsun ve Broadway'de çalışıyorsun bu hiçbir şeyle kıyaslanamaz.

Equus üzerinde çalışırken yolda bir çingeneyle karşılaştık, şovdan sonra, neredeyse hep onunla takıldık ve bu çok ilginçti. Bir kaç defa The Seagull and Black Watch oyuncularıyla beraber tanışmaya gittik. New York'un neden harika olduğunu açıklamak gerçekten çok zor. Ama insanlar harika ve ne kadar onlarla kaynaşırsan ,ne kadar orayı sevdiğini ve orada olmayı istediğini belli edersen , karşıdan kibarlık ve sevgi görürsün.

OLJ: Bütün yıl boyunca 2'nin üstünde film çektin ve Broadway için eğitim gördün, bu oldukça etkileyici. Bununla nasıl başa çıktın ?
DR :Broadway eğitimi hala daha devam eden bir süreç. 1.5 yıldır dans dersleri alıyorum ve 2.5 yıldır şarkı söylüyorum. Ama müzik dersleri , Equus en başında Milky Bar tema melodisini söylemem gerektiğinden kaynaklanıyor.

Bazı nedenlerden dolayı, her akşam yeni bir melodi icat etmeye devam ettim. Bu yüzden , beni Mark Meylan'a gönderdiler, Alan Rickman'a şarkı söylemeyi öğreten kişiye. Alan'ın deyimiyle, " Mark ignelemeyi öğretir." Bir şeyi doğru yaptığında, seni incitebiliyor. Onun dışında gayet iyi biri.

OLJ: Daniel Radcliffe olarak flört etmek nasıl gidiyor ?
DR : Bu oldukça sinir bozucu çünkü bu önceden alışkın olduğum bir şey değil. Konuşarak mücadele edemediğimden değil, sıkıntılı sessizliklerden, aralardan ve herkesi endişelendiren tüm bu şeyler hakkında aşırı endişeleniyorum. Bu önceden beni germişti. En sonunda, konuşkan olmayı deniyorum , belki fazla ya da az sıkıcı olabilirim ama kızları güldürmeye çalışıyorum. Bu randevularımda gerçekten iyi olduğum bir şeydir.

Alıntı...

Yorumlar, yorumlar...

Misafir
Misafir

Daniel Radcliffe "Out" Dergisi röpörtaj - resimler... Empty Geri: Daniel Radcliffe "Out" Dergisi röpörtaj - resimler...

Mesaj  giny_95 Çarş. Ağus. 18, 2010 6:24 pm

Fotoğraflar karşısında şaşkınlığımı dile getirmek istiyorum çncelikle Shocked Shocked Shocked Shocked

Asena sanada binbir teşekkür yine en çok çalışan admin olduğun için Cool :)

Röportaj da güzel halen şaşkınlıklar içindeyim hele o 2. resim : Shocked Shocked Shocked Shocked
giny_95
giny_95
Aktif olmayan kullanıcı
Aktif olmayan kullanıcı

Daniel Radcliffe "Out" Dergisi röpörtaj - resimler... Empty Geri: Daniel Radcliffe "Out" Dergisi röpörtaj - resimler...

Mesaj  Misafir Çarş. Ağus. 18, 2010 6:30 pm

Hehe... Mutluyum mutlu... Sağol Fuliş.

Ne yalan söyleyeyim ben de öyle bakıyorum. Razz

Kaynana dili... Ödül alacağım ben. Kimse yazmıyor birşey yahu! Sad Sad

Misafir
Misafir