HarryPotter-Hayranları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Birinci Filmi hakkında tartışmalar...

3 posters

Harry Potter Birinci Filmi hakkında tartışmalar... Empty Harry Potter Birinci Filmi hakkında tartışmalar...

Mesaj  Misafir C.tesi Haz. 05, 2010 10:35 am

Sevgili arkadaşlar...
Bu konuda Harry Potter'ın birinci filmi hakkında herşeyi tartışabilirsiniz...
İyi eğlenceler!

Misafir
Misafir

Harry Potter Birinci Filmi hakkında tartışmalar... Empty Geri: Harry Potter Birinci Filmi hakkında tartışmalar...

Mesaj  *lethe* C.tesi Haz. 05, 2010 10:56 am

Filmi çok sonraları izledim ama son filmlerdeki hallerine bakınca insan ağzını yerden toplayamıyor. Razz
Aman Allah'ım o Harry'e neler olmuş öyle minick bir şeymiş, hele kelid aynasının önündeki halleri yok mu off off yerim ben onu yaa. Mutluyum mutlu... Hermione evrim geçirmiş zaten saçlar falan kabarık bir şeymiş 6. filmde afet olmuş... Mutluyum mutlu... Ron, Ron, Ron... O çok tatlıymış ya! Trendeki Harry ile sohbetlerinde turuncu kafasıyla şipşirin bir şeymiş...

*lethe*
Aktif olmayan kullanıcı
Aktif olmayan kullanıcı

Harry Potter Birinci Filmi hakkında tartışmalar... Empty Geri: Harry Potter Birinci Filmi hakkında tartışmalar...

Mesaj  !r£M Cuma Tem. 09, 2010 10:33 pm

Merve'ye katılıyorum. Çok tatlılardı. Acıktım. Yesem mi onları? :twisted: :evil:
!r£M
!r£M
Admin

http://harrypotter-fan-hyrn.yetkinforum.com

Mesaj  Costantina C.tesi Tem. 10, 2010 2:35 pm

Ay yanakları tam ısırmalıktı ya! O yaşta gerçekten mükkemmel bir performans sergilemişlerdi.Şaşırıp kalmıştım yani...
Costantina
Costantina
Aktif olmayan kullanıcı
Aktif olmayan kullanıcı

Mesaj  Misafir Salı Ağus. 10, 2010 12:35 pm

Oturdum bu gün, izledim ilk filmi. Kaynana dili...
Aman allahım ne kadar küçükler. *mıncık mıncık Razz *
O asa alma sahnesine tekrar bayıldım bittim. Fred George
Komedi ya... Razz

Misafir
Misafir