HarryPotter-Hayranları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

Taylor Swift Empty Taylor Swift

Mesaj  !r£M C.tesi Tem. 10, 2010 5:04 pm

TAYLOR SWİFT

Taylor Alison Swift veya bilinen adıyla Taylor Swift (d. 13 Aralık 1989) ABD'li bir country şarkıcısı, oyuncu, banço ve gitar müzisyenidir. 2006 yılında ilk albümünü çıkaran Swift, bu albümden yayımladığı ilk tekli "Tim McGraw" Amerikan country müzik listesinde altı numaraya kadar yükseldi. 2008'de çıkan ikinci albümü Fearless'ten beş tekli çıkaran Swift, bu teklilerden "Love Story"nin Amerikan müzik listesinde dört numaraya kadar yükselmesiyle ilk kez bu listede ilk beşte yer alma başarısını gösterdi. Ardından aynı albümdeki "You Belong with Me" adlı eseriyle, ABD'de iki numaraya kadar yükseldi. Bu şarkının video klibi 2009 MTV Video Müzik Ödülleri'nde en iyi kadın videosu seçildi. 2010 yılında yapılan 52. Grammy Ödülleri'nden önce, sekiz dalda adaylık elde eden sanatçı, bu ödüllerden "En İyi Albüm" de dahil olmak üzere dördünü elde ederek kayda değer bir başarı gösterdi.

Taylor Swift TaylorSwiftApr09
!r£M
!r£M
Admin

http://harrypotter-fan-hyrn.yetkinforum.com

Taylor Swift Empty Geri: Taylor Swift

Mesaj  Misafir C.tesi Tem. 10, 2010 6:30 pm

Arkadaşlar, GoGirl dergisinde Taylor Swift'in bir röpörtajı var. Sizlere aktarmak istiyorum.

-"Forever And Always" adlı parçanı seninle ilişkisine telefonda son veren Joe Jonas'tan öç almak için yazdığın söyleniyor. Doğru mu?

-Joe'nun öyle bir muhteşemliği (!) vardı, evet. Hatta onun anısına, elinde küçük bir telefon tutan bir bebek bile bulmuştum. Bu şarkının tam olarak ondan öç alma amaçlı olduğunu söyleyemem, ama bana gerçekten iyi geldi. Şarkılarımda her zaman hislerime yer veriyorum. Tüm şarkılarım, başıma gelen ve bana ilham veren olayları konu alıyor. Günlüğümü başkalarıyla paylaşıyor gibiyim.

-Ayrılık acısı yaşayan kızlara neler önerirsin?

-Hayatta hiçbir şeyin nedensiz gerçeklemediğine inanan biriyim. Bir erkekle çıkarsanız ve işler umduğunuz gibi gitmezse gerçekten kötü hissediyorsunuz. Kendinize hislerinizin gerçekten önemli olduğunu söyleyin. Bu deneyimler sizi büyütecek ve onlardan, daha da güçlenmek için yararlanmasını bilmelisiniz. İsterseniz, o duygularınızla bir şarkı yapın, ya da günlüğünüze yazın. Gerçekten işe yarıyor. Hayatınız son bulmuş gibi görünse de, zamanla herşey tekrar yoluna giriyor. Yarın yeni bir gün olacak ve siz yeniden aşık olacaksınız. Kendinize güvenin!

-Okul yıllarında popüler bir kız mıydın?

-Kesinlikle hayır! Diğerleri benim Country müzik sevgimi garip bulur ve alay ederlerdi. Sonra, okul yıllarımda benim yüzüme bile bakmayan o popüler kızları konserimde gördüm. Üzerinde benim resmimin olduğu tişörtleri giyiyorlardı ve onları hatırlamamı umarak CD'lerini imzalamamı istiyorlardı.

-13 Sayısı hayatında önemli gibi görünüyor. Elinin üzerine "13" çizmişsin. Neden?

-13 sayısının benim için önemli olduğu doğru. Hayatımda pozitif bir etkisi var. Örneğin, ayın 13'ünde doğmuşumve 13. yaş günüm ayın 13'üne denk gelen bir cuma günü kutladım. İlk albümüm, 13 haftada altın albüm oldu ve şarkılarımın ilki, 13 saniyelik bir intro ile bir numara oldu. Ne garip değil mi?

Taylor Lautner ile birlikte misin?

Biriyle iyi anlaşmaya başladığınızda herkes birlikte olduğunuzu düşünüyor, bu çok tuhaf ve komik. Bazen gerçekten beraber, bazen de arkadaşsınızdır. Gerçek olan şu ki, Taylor süper bir insan ve onunla vakit geçirmeyi seviyorum. Şimdilik daha fazla sır vermek istemem...

GoGirl 2010 Haziran sayısı...

Misafir
Misafir

Taylor Swift Empty Geri: Taylor Swift

Mesaj  !r£M Ptsi Tem. 19, 2010 10:30 pm

Bence değiller. Herhalde evlenseler gerçekten komedi olurdu. Zıplama
Taylor Swift & Taylor Lautner.
!r£M
!r£M
Admin

http://harrypotter-fan-hyrn.yetkinforum.com