HarryPotter-Hayranları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatar: The Last Airbender  Empty Avatar: The Last Airbender

Mesaj  Misafir Perş. Tem. 15, 2010 2:02 pm

Hava, Su, Toprak, Ateş… Kaderleri birbirine bağlanmış dört ülkedir. Ateş Ülkesi’nin diğerlerine karşı vahşice bir savaş başlatmasıyla bir anda herşey değişir.

Koskoca bir yüzyıl geçtiği halde bu yıkım sürecini değiştirecek en küçük bir umut belirtisi bile yoktur.

Nickelodeon yapımı animasyon televizyon dizisini temel alan The Last Airbender, Aang’ın hayatta kalma mücadelesinin açılış bölümüdür.

Resimler:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rock! Geldi geliyor...
Film resimlerini koymayacağım, link vereceğim.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Misafir
Misafir

Avatar: The Last Airbender  Empty Geri: Avatar: The Last Airbender

Mesaj  Misafir Paz Tem. 25, 2010 7:05 pm

Cumartesi'den gitmeme rağmen anlatamadım. Mutluyum mutlu... Anlatalım barim...
3D'nin muhteşemliği böyle olsa gerek. :H Ateşler sular üstüme üstüme geldi. Rock! Süper ya şu 3D. Aferim artık kim bulduysa.... Razz

Dev Patel çok iyi oynamış Zuzuşumu ya... İğrenç! O kadar kusur bulmuştum, izlerken unuttum. Ama zuzuşumu çok iyi oynamış. Ona da bir aferim. Mutluyum mutlu...

Noah Ringer iyi oynamış Aang'i. Rock! Diyecek laf yok. Hele uçuş ve duvarda koşma sahnelerini acaip gerçekçi göstermiş. Ama, "Ang" "Ang" demeleri ilginç ve garip geldi. Meğer, iki "a" yanyana gelince direk türkçedeki "a" gibi okunuyormuş.

Jackson Rathbone Sokka'nın hakkını verememiş doğrusu. Sokka daha komik, daha dikkatsizdir. Jackson, iyi oynuyor ama ciddiyetten geçilmiyor. O bir dezavantaj bence. Yine de aferim.

Nicola Peltz... O da Katara'yı iyi oynamış. Ama diyorum, çizgi filmden çok farklı ve bu bu gerekliydi. Çizgi film'i birleştirmiş olsalardı şöyle derdim; "A a a a, oldumu bu şimdi?" Mutluyum mutlu...

Aasif Mandvi (yani Komutan Zhao) Süper oynamış gerçekten. MUH-TE-ŞEM. Onun sahnelerine bayıldım. Hele hele ölüm sahnesine. Döndürdüler ben de sırıttım. Öyle yani.... Razz

Seychelle Gabriel de Prenses Yue'ye oturmuş. Aferim ona da... Razz

Shaun Toub kesinlikle Iroh'a benzemiyordu. (Zuzuşumuzun Amca'sı. Bir nevi çaycı. Razz) Ama iyi oynamış. Her ne kadar az yeri olsa da aferim ona da...

Cliff Curtis'a yakıştırdım Ateş Kralı Rolünü. Hakkını verecek tip var adamda bence... Aferim ona da!!

Ve Azula'yı çok az gördük bu filmde. Olmadı bu. Razz Sadece bir sahnesi var ya... Mutluyum mutlu...

Öh, yeter bu kadar. Razz

Misafir
Misafir

- Similar topics