HarryPotter-Hayranları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Young Performer'la Rupert Grint Röpörtajı

Young Performer'la Rupert Grint Röpörtajı Empty Young Performer'la Rupert Grint Röpörtajı

Mesaj  Misafir Ptsi Ağus. 16, 2010 2:44 pm

Spoiler:

Spoiler'in içinde resimler vardır...

Young Performer dergisinin Temmuz/ Ağustos sayısında, oyuncu Rupert Grint, Bill Nighy'nin de başrol oyuncularından olduğu Wild Target filmindeki rolü "Tony" hakkında açıklamalar yaptı. Ayrıca Harry Potter filmlerinde oynaması nedeniyle, kendisine yasaklanan şeyler, setten aldığı hatıra eşyaları ve Ölüm Yadigarları'nda ki Ron Weasley'in çılgın saç şekli hakkında konuştu.

Q : Bize biraz Tony'den bahset.
R : Kötü şeylerden uzak bir şehir hayatı var. Gizemli biri ve kırsal kesim hakkında hiçbir şey bilmiyor. Onu anlayabiliyorum çünkü aynıyız. Nereden geldiğini bilmiyorsun ve kendine ait bir dünyası var.

Q :Ateşli silahlar hakkında eğitim aldın mı ?
R : Evet. Kastettiğim, sadece ekranda ateş ettim ama gerçek bir cephanenin yanında ateş ettiğim bir atış poligonuna gittim. Korkututucu ve caydırıcıydı çünkü çok gürültülü ve güçlüydü. Ama yine de eğlenceliydi.

Q : Peki hiç yaralandın mı ?
R : Hayır ama Wild Target'ta ki kedi beni paramparça etti. Çok kinciydi ve hiç iyi anlaşamadık. Sette biraz yumuşadı ama bir daha onu görmek istemedim.

Q : Bize biraz kılıçla yaptığın dövüş sahnesini anlat.
R :İşinde usta olan bir adam bana gerçek Samurai hareketlerini öğretti ama büyük kağıt kaplamalamarla pratik yapmak zorunda kaldım. Gerçek bir dövüş kılıcı kullanmama izin vermediler.

Q : Wild Target'ta ki en çok sevdiğin sahne nedir ?
R : En eğlenceli kısım, gangstern Gregory Fisher'ın kulağını kesmem oldu. Sahte bir kulağı vardı. Aslında, beni küvete batırıyor ve beni boğmaya çalışıyor. Zıplıyorum ve ben de onu vuruyorum.

Q :Emily Blunt ve Bill Nighy ile çalışmak iyi miydi ?
R : Bill çok eğlenceli biri. Birgün Emily hakkında bir rap şarkı yazdı ve ona söyledi. Çok gülünçtü. Müziğine aşık ve Prince'in büyük hayranı.

Q : Harry Potter filmlerini çekerken, sana yasaklanan sporlar neler ?
R : Harry Potter filmlerinin arasında çok boşluk yoksa eğer, ski ya da uç sporlar yapmama izin verilmiyor.

Q : 11 yaşından beri profesyonel olarak oyunculuk yapıyorsun. İlgi odağı olmakla nasıl baş ediyorsun ?
R : Bunun için hazırlanmadım , aniden oldu. Filmlerin nasıl yapıldğını bile bilmiyordum , bu yüzden alışmam gerekti. Hala daha alışmış sayılmam bu yüzden ünlü olmak biraz zor bir iş.

Q : Tanıştığın en tuhaf Harry Potter hayranı nasıldı ?
R : Burada ki hayranlar tuhaf değil ama Japonya ve Amerikadaki hayranlarım için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Hemen üstüne atlıyorlar.

Q : Bununla nasıl baş ettin ?
R : Bu gibi şeyleri kafama takmamaya çalıştım. Oyunculuğu seviyorum ve bana herzaman yardımcı olan, destekleyen, büyük bir aileden geliyorum.

Q : Harry Potter'ın son filmini çektiğinde bir boşluk hissedecekmisin ?
R : Bunun bu kadar yakınlaşması tuhaf bir duygu ve bununla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum çünkü Harry Potter'la gerçekten gurur duyuyorum. 11 yaşımdan beri günlük yaşamımda gerçekten büyük bir yer kaplıyordu. Uyum sağlamak uzun zaman alacak.

Q : Harry Potter setinden hatıra aldığını söyledin. Neye göz koydun ?
R : Eskilerden birkaç hatıra almaya çalıştım. Kravatım var. Asamı saklamayı çok istiyorum.

Q : Son haberlere göre The Eagle'da kayakçı Eddie'yi oynayacaksın. Yapmak istediğin diğer şeyler nelerdir ?
R : Daha önce hiç kaymadı, bu yüzden bu biraz tehlikeli olacak. Tiyatroda oynamak istiyorum, rol ne olursa olsun farketmez. Okuldayken tiyatroda oynamaktan çok hoşlanırdım çünkü filmden çok farklı. Sahnedeki herşeye hazırım.

Q : Araba sürmek yerine neden küçük dondurma van'ı sürüyorsun ?
R : Dondurmayı çok severim ve bunu herzaman hayal ederdim. Tekerleklerin üstünde bir mutfak varmış gibi bu yüzden sürmesi kullanışlı değil ve çok büyük.

Q :Kırmızı halı tipinde biri değilsin. Hiç hobin yok mu ?
R :Golf'ü çok severim. Yaşlıların oyunu olabilir ve daha önce hiç bunu oynayacağımı düşünmedim ama çok eğlenceli. Resim çizmeyi, yağlı boyayı ve resim yapmayı çok seviyorum. Tam olarak bir şeyler yaptığım söylenemez , sadece çiziktiriyorum.

Q : Ron Weasley figürleri hakkında ne düşünüyorsun ?
R :Çok tuhaflar ve bazıları oldukça kötü. Birçok resmi figür var, bazıları gerçek gibi ama yine de tuhaflar!

Q :Son Harry Potter filmi hakkında bize bir sır verebilirmisin ?
R : Uzun saçlarım olmasına rağmen bir peruk takacağım. Saçımı çılgın göstermek için saç parçacıkları ekleyecekler çünkü çok çılgınız. 4 parça saçı yapıştırdım saçıma ve onları ayıklama uğraştım.

Misafir
Misafir

- Similar topics