HarryPotter-Hayranları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rupert Grint Heat Magazin’in Sorularını Yanıtladı

Rupert Grint Heat Magazin’in Sorularını Yanıtladı Empty Rupert Grint Heat Magazin’in Sorularını Yanıtladı

Mesaj  Misafir C.tesi Ağus. 21, 2010 1:03 pm

Geçtiğimiz günlerde Heat Magazinle küçük bir görüşme yapan Rupert, Daniel Radcliffe’in kleptomanisinden (çalma hastalığı), favori tenis ayakkabısı çifti ve yiyeceğinden ve ünlü biri olarak yaşamanın nasıl olduğundan söz etti. Görüşme, Rupert’ın normal ve şöhretli hayat tarzı olarak ayrıldı.

Kaç çift tenis ayakkabın var?
Bir çift var. Genellikle bir çift olur. Bir çift buldum ve beni terkedene dek onları giyiyorum.

Favori ekmek, çorba ve peynir çeşidin nelerdir?
Hovis (İngiliz ekmek markası), Heinz domates çorbası ve büyük bir peynir hayranı değilim ama muhtemelen çedarı seçerdim.

Calum Best ile buluştun mu? (ünlü bir erkek model)
Hayır.

Evindeki en iyi şey nedir?
Londra'da küçük bir apartman dairem var, hafta sonları kullanıyorum. Oraya bir sinema kurdum, mağaraya benziyor.

Sabah uyandığında ilk düşündüğün şey nedir?
Errrr, ben nerdeyim?

İmzaladığın en iyi şey neydi?
Bir Trevor McDonald fotoğrafı.

Gördüklerin içinde en iyi eve sahip olan kim?
Bilmiyorum, ünlülerin evinde bulunmadım.

Bir partideyken hayvanların etrafında gezindiği oldu mu?
Evimde birkaç hayvanım var, eşekler ve domuzlar gibi, onların da partilerde etrafta dolaştığı olurdu.

Eğer Daniel Radcliffe ile arkadaş olsaydık, ve çaktırmadan onun bir eşyasını çalıp eBay'de satışa sunsaydık, eşyaları işaretlenir miydi?
Hayır, ama benden çaldığı pek çok şey var.

Simon Cowell ile tanıştın mı?
Hayır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Misafir
Misafir